WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF WOMEN'S SALE. UP TO 70% OFF MEN'S SALE. UP TO 70% OFF

Smukła podłużna torebka na ramię ze skóry

Model:
GLYNN
Symbol
67474-01-00
Normalna cena 359,- Cena promocyjna 179,-
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
Kolory:
Cechy produktu
Marka: Kazar Studio
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Czarny
Kolor metali: Srebrny
Zapięcie: Zamek błyskawiczny
Pasek: Regulowany, Odpinany
Długość: 28 cm
Wysokość: 13,5 cm
Szerokość: 7 cm
Wysokość uchwytu: 27,5 cm
Maksymalna długość paska: 96,5 cm
Kształt : Baguette bag
Opis

Niewielka wersja torebki na ramię o podłużnym, lekko zaokrąglonym kształcie przyciąga spojrzenia swoim modnym designem, który wpisuje się w obecne trendy. Wykonana została z gładkiej skóry licowej, co gwarantuje, że torebka będzie wyglądała świetnie przez wiele lat, a ponadczasowy fason nigdy nie wyjdzie z mody. Minimalistyczny design wzbogacony nietypowym mocowaniem paska i klasyczny kolor dopasują się do niemalże każdej stylizacji. To model, który skradnie twoje serce!

Torebka damska posiada: 

  • 1 komora na zamek.
  • Wewnątrz 2 kieszenie otwarte oraz 1 na zamek.
  • 1 kieszeń zamykaną na zamek z tyłu torebki.
  • Nieodpinany i nieregulowany uchwyt na ramię.
  • Odpinany i regulowany pasek, który umożliwia dopasowanie długości torebki do swoich potrzeb. 
Pielęgnacja

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.