FORMY PŁATNOŚCI

Sklep internetowy Kazar Studio udostępnia następujące sposoby płatności za zamówienie towaru:

Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry).

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl. Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Lista banków obsługiwanych przez serwis Przelewy24.pl. Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA jak i MASTER CARD. W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.
Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.
Zapłaty z góry możesz dokonać za towar dostarczany przez kuriera Poczty Polskiej S.A., przy obiorze zamówienia w punkcie.

Płatność przy odbiorze.

Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki od kuriera.
Forma płatności przy odbiorze jest niedostępna w opcji odbiór  punkcie; Click&Collect - płatność online i odbiór w salonie, przez system Paczkomatów InPost i Punktów odbioru Poczty Polskiej.Płatność w salonie.

Płatność w kasie salonu dostępna jest jedynie dla zamówień złożonych w wybranych salonach stacjonarnych. Za zamówione towary możesz zapłacić każdą akceptowaną formą płatności w salonie, np.: kartą płatniczą, gotówką, kartą podarunkową lub połączyć te sposoby płatności.