WARUNKI ZWROTU

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Masz prawo odstąpić od umowy w terminie do 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2020 r. poz. 287 z późn. zm.). Jeśli zdecydujesz się odstąpić od umowy, powiadom nas o tym przed upływem 14 dni, przesyłając wiadomość mailową na  bok@kazar.com  Jesteś zobowiązany zwrócić towar niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od umowy.

Do zwracanego produktu dołącz wypełniony Formularz zwrotu, który przesłaliśmy wraz z towarem. Możesz także pobrać i wydrukować formularz zwrotu dostępny tutaj:  Formularz zwrotu 

Zwrot płatności zostanie zrealizowany w takiej samej formie, w jakiej dokonałeś zapłaty za zamówienie. Zwrócimy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas.

UMOWNE PRAWO DO ZWROTU

Umożliwiamy zwrot zamówienia w terminie do 90 dni od daty zakupu. Możesz zwrócić produkty:

  • w ciągu 30 dni i otrzymać zwrot  płatności tym samym kanałem, którym opłaciłeś zamówienie;
  • po 30 dniach aż do 90 dni od daty zakupu i otrzymać zwrot płatności na kartę podarunkową Kazar Gift Card. Karta podarunkowa może być używana wielokrotnie, przez okres 12 miesięcy, do chwili wykorzystania wszystkich środków dostępnych na karcie.

 Czytaj więcej o zasadach zwrotu towarów

DARMOWY ZWROT W SALONIE KAZAR

Możesz zwrócić produkty nieodpłatnie w dowolnym Salonie Kazar w godzinach jego otwarcia  niezależnie od wybranej pierwotnie opcji dostawy.

Zobacz mapę salonów Kazar >> 

Zwrot płatności zostanie zrealizowany przy użyciu form płatniczych dostępnych w salonie, np.: przelewem na rachunek bankowy, na kartę płatniczą, na kartę podarunkową Kazar Gift Card lub gotówką.
Powyższy sposób zwrotu produktu może zostać wyłączony zapisami regulaminu akcji promocyjnej.

 

ZWROT DO SKLEPU INTERETOWEGO

Możesz odesłać zakupione produkty na adres podany poniżej. Będziesz musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu, dlatego prosimy o nieprzesyłanie przesyłek „za pobraniem” oraz przesyłek na koszt odbiorcy. Rekomendujemy, abyś zachował potwierdzenie nadania przesyłki.

Do zwracanego produktu dołącz wypełniony Formularz zwrotu, który przesłaliśmy wraz z towarem. Możesz także pobrać i wydrukować formularz zwrotu dostępny tutaj:  Formularz zwrotu 

Zwrot płatności nastąpi nie później niż w terminie 14 dni, licząc od dnia otrzymania przez nas Twojego oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Dokonamy zwrotu przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie wybrałeś składając zamówienie. W przypadku zamówień z płatnością za pobraniem środki zostaną zwrócone na rachunek bankowy wskazany przez Ciebie w formularzu zwrotu lub wedle Twojego życzenia na kartę podarunkową Kazar Gift Card.

Adres do zwrotu:
No Limit - Kazar zwrot
Promyka 153 magazyn nr 5
05-800 Pruszków

Możesz odesłać zakupione produkty na swój koszt za pośrednictwem wygodnezwroty.pl . Otwórz stronę https://wygodnezwroty.pl/kazarstudio i postępuj zgodnie z instrukcją.