REKLAMACJE

Jeżeli jakość zakupionego produktu okazała się niesatysfakcjonująca, przysługuje Ci prawo do złożenia reklamacji. Jesteśmy odpowiedzialni dostarczyć towar wolny od wad fizycznych i prawnych. Zapewniamy, że w przypadku wystąpienia wad rzeczy sprzedanej, dołożymy wszelkich starań, aby sprostać pokładanemu w nas zaufaniu. Podstawa i zakres odpowiedzialności za wady towaru zawarte są w przepisach ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, w szczególności w art. 556 i następnych Kodeksu cywilnego - w przypadku umów sprzedaży zawartych od dnia 25. grudnia 2014 r.

 • JAK ZŁOŻYĆ REKLAMACJĘ
 • ZASADY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI

 • Reklamację możesz złożyć:

  Kazar Group Sp. z o.o.
  Biuro Obsługi Klienta
  ul. Lwowska 154
  37-700 Przemyśl
  z dopiskiem "Reklamacja"

  Aby odesłać przesyłkę na nasz koszt, skorzystaj z darmowych zwrotów za pośrednictwem Paczkomatów InPost na stronie: https://szybkiezwroty.pl/. Uzupełniając  formularz, w polu numer zamówienia wpisz „REKLAMACJA”.

  Jeśli chcesz nadać przesyłkę na nasz koszt za pośrednictwem kuriera, napisz do nas na bok@kazar.com, a my zamówimy kuriera dla Ciebie

  Dla sprawnego przebiegu procedury reklamacyjnej, wskazane jest, aby zgłoszenie reklamacji zawierało w szczególności:

  • - imię i nazwisko,
  • - adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej, numer telefonu,
  • - datę nabycia towaru,
  • - rodzaj reklamowanego towaru,
  • - dokładny opis wady oraz datę jej stwierdzenia,
  • - Twoje żądanie, a także preferowany przez Ciebie sposób poinformowania o sposobie rozpatrzenia reklamacji (np. za pośrednictwem poczty elektronicznej, SMS lub inny wskazany sposób).
  • - dowód zakupu*

  *Dowodem zakupu może to być na przykład paragon fiskalny, kopia paragonu fiskalnego lub faktury, wydruk z karty płatniczej, nr zamówienia internetowego albo inny dowód, który będzie pomocny w ustaleniu takich okoliczności, jak: miejsce, data sprzedaży, rodzaj sprzedanego produktu, jego cena. Zwróć uwagę na odpowiednie zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem w przesyłce. Prosimy, aby reklamowany towar był czysty i suchy.

   

  REKLAMACJE DOTYCZĄCE USŁUG ŚWIADCZONYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

  Reklamacje dotyczące usługi Newsletter oraz innych usług świadczonych drogą elektroniczną, w tym nieprawidłowości w działaniu Sklepu internetowego, możesz złożyć za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: bok@kazar.com.

   

  Twoją reklamację rozpatrzymy i ustosunkujemy się do niej nie później niż w terminie 14 dni od dnia zgłoszenia reklamacji. O sposobie rozpatrzenia reklamacji zostaniesz poinformowany zgodnie z danymi wskazanymi przez Ciebie w zgłoszeniu reklamacji.

  POZASĄDOWE SPOSOBY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ

  Kazar wyraża zgodę na korzystanie z pozasądowego rozwiązywania sporów z Konsumentami. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Sklepu Kazar