OPCJE DOSTAWY


CLICK&COLLECT

DARMOWA DOSTAWA NIEZALEŻNIE OD WARTOŚCI ZAMÓWIENIA I ODBIÓR W DOWOLNYM SALONIE KAZAR W 48H!


Po wybraniu opcji Zakup i płatność online, odbiór w salonie – Click&Collect, wskaż salon, do którego dostarczymy Twoje zamówienie - Zobacz mapę salonów Kazar >> W tej opcji zamówienie złożone do godz. 13:00 będzie gotowe do odbioru już w 48h.

 

Jak tylko zamówienie dotrze do salonu, wyślemy do Ciebie wiadomość SMS oraz email z informacją, że przesyłka jest gotowa do odbioru. Będzie tam czekać 7 dni od momentu otrzymania powiadomienia, a jeśli potrzebujesz więcej czasu, napisz do nas na bok@kazar.com. Będziesz mógł dokładnie obejrzeć i przymierzyć zamówione produkty, a nasi doradcy z przyjemnością Ci pomogą. W salonie możesz dokonać zwrotu, zrealizować wymianę na inny rozmiar lub produkt z oferty sklepu lub złożyć nowe zamówienie.

KURIER DPD

TWOJE ZAMÓWIENIE PROSTO POD TWOJE DRZWI W 48H!


 W tej opcji zamówienie złożone do godz. 14:00 dostarczone będzie pod Twoje drzwi w ciągu 48h, również w soboty. Koszty dostawy zamówienia za pośrednictwem kuriera DPD znajdziesz w tabeli poniżej.


PACZKOMATY INPOST

TWOJE ZAMÓWIENIE CZEKA W PACZKOMACIE JUŻ W 24H!

Korzystając z tej formy dostawy, odbierasz swoje zakupy o dogodnej dla Ciebie porze w wybranym przez Ciebie paczkomacie. Znajdź najbliższy Paczkomat >> W tej opcji zamówienie złożone do godz. 11:00 dostarczone będzie w 48h. Koszty dostawy zamówienia za pośrednictwem paczkomatów InPost znajdziesz w tabeli poniżej.