FOR HER SALE FOR HIM
WSZYSTKIE OFEROWANE PRZEZ NAS OPCJE DOSTAWY SĄ CAŁKOWICIE BEZPŁATNE:

1. KURIER DPD

2. CLICK&COLLECT -  WYGODNY ODBIÓR W SALONIE

4. PACZKOMATY InPost

3. POCZTA POLSKA I PLACÓWKI PARTNERSKIEKURIER DPD

TWOJE ZAMÓWIENIE PROSTO POD TWOJE DRZWI W 24H!

W tej opcji zamówienie złożone do godz. 14:00 dostarczone będzie pod Twoje drzwi w ciągu 24h (dostarczamy również w soboty).

 

ODBIÓR ZAMÓWIENIA W DOWOLNYM SALONIE KAZAR W 48H!

Po wybraniu opcji „Zakup i płatność online, odbiór w salonie – Click&Collect", wskaż salon, do którego dostarczymy Twoje zamówienie - Zobacz mapę salonów Kazar >>

Jak tylko zamówienie dotrze do salonu, wyślemy do Ciebie wiadomość SMS oraz email z informacją, że przesyłka jest gotowa do odbioru. Będzie tam czekać 7 dni od momentu otrzymania powiadomienia, a jeśli potrzebujesz więcej czasu, napisz do nas na bok@kazar.com.

W salonie możesz dokładnie obejrzeć i przymierzyć zamówione produkty, a nasi doradcy z przyjemnością będą służyć pomocą. Obsługa salonu może na miejscu przyjąć zwrot, zrealizować wymianę lub zamówić dla Ciebie inny produkt z naszego sklepu internetowego.

W tej opcji zamówienie złożone do godz. 13:00 będzie gotowe do odbioru już w 48h.


PACZKOMATY InPost

TWOJE ZAMÓWIENIE CZEKA W PACZKOMACIE JUŻ W 24H!

Korzystając z tej formy dostawy, odbierasz swoje zakupy o dogodnej dla Ciebie porze, w wygodny i łatwy sposób w wybranym przez Ciebie paczkomacie. Znajdź najbliższy Paczkomat >>

W tej opcji zamówienie złożone do godz. 11:00 dostarczone będzie w 24h.


TWOJE ZAMÓWIENIE CZEKA W PUNKCIE W 48H!

Wybierz dostawę do Punktu odbioru Poczty Polskiej, a my dostarczymy Twoją paczkę do wybranej placówki. Masz do wyboru aż 12 tys. lokalizacji tj.  sklepy Żabka, stacje PKN Orlen oraz kioski i saloniki prasowe RUCH, automaty paczkowe w placówkach pocztowych i Biedronkach.

W tej opcji zamówienie złożone do godz. 11:00 dostarczone będzie w 48h.

 

DARMOWE ZWROTY – zamawiaj i przymierzaj nasze produkty w domu! Zwrot jest całkowicie bezpłatny!

Sprawdź jak dokonać zwrotu