Skórzany kuferek w czarnym kolorze

Model:
SARA
Symbol
76911-01-00
499,-

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:

Kolory:
Cechy produktu
Marka: Kazar Studio
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Czarny
Kolor metali: Złoty
Zapięcie: Zatrzask
Długość: 21 cm
Wysokość: 13,5 cm
Szerokość: 7,5 cm
Wysokość uchwytu: 9 cm
Opis

Torebka w kształcie kuferka to propozycja dla kobiet, które uwielbiają bawić się modą. Wykonana z naturalnej skóry licowej w  tradycyjnym czarnym kolorze, który pasuje do wszystkiego. Torebkę możesz nosić w ręce za uchwyt. Jest lekka, zgrabna i poręczna.  Jej szykowna forma dopełni biznesowy look.

Szczegóły produktu:

  • 1 komora zamykana na zatrzask.
  • W jej  wnętrzu znajduje się 1 kieszeń otwarta oraz 1 na zamek.
Pielęgnacja

Skóra licowa - należy czyścić wilgotną ściereczką, a w przypadku mocniejszych zabrudzeń pianą z delikatnych środków myjących lub preparatami w formie pianki (np. Kazar Cleaning Foam). Pianę należy nałożyć na ściereczkę, rozprowadzić na całą powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia. Nie należy czyścić punktowo. Na oczyszczone i wysuszone powierzchnie, należy nanieść niewielką ilość środka konserwującego. W przypadku obuwia zalecamy używanie kremów w kolorze wierzchu (np. Kazar Waterstop Shoe Cream), a w przypadku torebek i galanterii stosowanie delikatnych bezbarwnych preparatów konserwujących w aerozolu lub żelu (np. Kazar Care & Shine lub Kazar Gel Cream), które dzięki zawartości substancji natłuszczających chronią, nadają połysk i zabezpieczają produkt. Po aplikacji należy wypolerować produkt miękką ściereczką zanim preparat wyschnie.

Nie zaleca się używania past błyskawicznych i samopołyskowych, które ze względu na zawartość rozpuszczalników mogą uszkodzić wierzchnią warstwę produktu, a dodatkowo tworzą nieestetyczną łuszczącą się powłokę. Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem przeprowadzić impregnację produktu. Czynność należy powtarzać cyklicznie. Systematyczna impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed wilgocią i znacznie ogranicza brudzenie się materiałów.

W przypadku obuwia zimowego impregnacja jest szczególnie ważna, gdyż zabezpiecza obuwie również przed działaniem soli i chemii służącej do posypywania chodników.