FOR HER   SALE up to 60% off   FOR HIM 

Pojemna skórzana torebka w czarnym kolorze

Model:
AYANNA
Symbol
76753-01-00
Normalna cena 799,- Cena promocyjna 479,-

Najniższa cena z 30 dni:

Cechy produktu
Marka: Kazar Studio
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Czarny
Kolor metali: Złoty
Zapięcie: Zamek błyskawiczny
Długość: 36 cm
Wysokość: 26 cm
Szerokość: 15 cm
Wysokość uchwytu: 6,5 cm
Opis

Torebka damska o pojemnym wnętrzu wykonana została z naturalnej skóry licowej w klasycznym czarnym kolorze. Wygodne uchwyty do ręki oraz odpinany regulowany pasek dają możliwość wyboru noszenia torebki w ulubiony sposób lub dogodny do sytuacji, w której się znajdujesz. Z powodzeniem zmieścisz w niej wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej. 

Pielęgnacja

Skóra licowa - należy czyścić wilgotną ściereczką, a w przypadku mocniejszych zabrudzeń pianą z delikatnych środków myjących lub preparatami w formie pianki (np. Kazar Cleaning Foam). Pianę należy nałożyć na ściereczkę, rozprowadzić na całą powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia. Nie należy czyścić punktowo. Na oczyszczone i wysuszone powierzchnie, należy nanieść niewielką ilość środka konserwującego. W przypadku obuwia zalecamy używanie kremów w kolorze wierzchu (np. Kazar Waterstop Shoe Cream), a w przypadku torebek i galanterii stosowanie delikatnych bezbarwnych preparatów konserwujących w aerozolu lub żelu (np. Kazar Care & Shine lub Kazar Gel Cream), które dzięki zawartości substancji natłuszczających chronią, nadają połysk i zabezpieczają produkt. Po aplikacji należy wypolerować produkt miękką ściereczką zanim preparat wyschnie.

Nie zaleca się używania past błyskawicznych i samopołyskowych, które ze względu na zawartość rozpuszczalników mogą uszkodzić wierzchnią warstwę produktu, a dodatkowo tworzą nieestetyczną łuszczącą się powłokę. Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem przeprowadzić impregnację produktu. Czynność należy powtarzać cyklicznie. Systematyczna impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed wilgocią i znacznie ogranicza brudzenie się materiałów.

W przypadku obuwia zimowego impregnacja jest szczególnie ważna, gdyż zabezpiecza obuwie również przed działaniem soli i chemii służącej do posypywania chodników.