Mały czarny kuferek damski z licowej skóry

Model:
KAJA
Symbol
74847-01-00
Normalna cena 499,- Cena promocyjna 349,-

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:

Cechy produktu
Marka: Kazar Studio
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Czarny
Kolor metali: Złoty
Zapięcie: Zatrzask
Pasek: Regulowany, Odpinany
Długość: 18,5 cm
Wysokość: 12,5 cm
Szerokość: 12 cm
Wysokość uchwytu: 8,5 cm
Minimalna długość paska: 100 cm
Opis

Uniwersalna torebka damska wykonana z naturalnej skóry licowej w kształcie kuferka zauroczy Cię minimalistycznym stylem.  Dzięki rozmiarowi S jest niesamowicie zgrabna, ale jednocześnie na tyle pojemna, byś zmieściła w nim przydatne akcesoria.  Zamów i stwórz elegancki outfit! Czarny kuferek wygląda nowocześnie!

Torebka damska posiada:

  •  1 komorę na magnetyczny zatrzask.
  • W jej wnętrzu znajduje się 2 przegrody.
  • Wewnątrz 1 kieszeń na suwak oraz 1 otwarta.
  • Z tyłu torebki 1 kieszeń na otwarta.
Pielęgnacja

Skóra licowa - należy czyścić wilgotną ściereczką, a w przypadku mocniejszych zabrudzeń pianą z delikatnych środków myjących lub preparatami w formie pianki (np. Kazar Cleaning Foam). Pianę należy nałożyć na ściereczkę, rozprowadzić na całą powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia. Nie należy czyścić punktowo. Na oczyszczone i wysuszone powierzchnie, należy nanieść niewielką ilość środka konserwującego. W przypadku obuwia zalecamy używanie kremów w kolorze wierzchu (np. Kazar Waterstop Shoe Cream), a w przypadku torebek i galanterii stosowanie delikatnych bezbarwnych preparatów konserwujących w aerozolu lub żelu (np. Kazar Care & Shine lub Kazar Gel Cream), które dzięki zawartości substancji natłuszczających chronią, nadają połysk i zabezpieczają produkt. Po aplikacji należy wypolerować produkt miękką ściereczką zanim preparat wyschnie.

Nie zaleca się używania past błyskawicznych i samopołyskowych, które ze względu na zawartość rozpuszczalników mogą uszkodzić wierzchnią warstwę produktu, a dodatkowo tworzą nieestetyczną łuszczącą się powłokę. Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem przeprowadzić impregnację produktu. Czynność należy powtarzać cyklicznie. Systematyczna impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed wilgocią i znacznie ogranicza brudzenie się materiałów.

W przypadku obuwia zimowego impregnacja jest szczególnie ważna, gdyż zabezpiecza obuwie również przed działaniem soli i chemii służącej do posypywania chodników.