Duża luźna torebka na ramię z licowej skóry

Model:
AMEE
Symbol
84013-01-00
799,-

Kup teraz i zapłać za 30 dni lub rozłóż płatność na 4 wygodne raty 0%*

*RRSO 0%.

PayPoRATY 0%

Cechy produktu
Marka: Kazar Studio
Materiał: Skóra naturalna
Kolor: Czarny
Kolor metali: Srebrny
Zapięcie: Zamek błyskawiczny
Długość: 36 cm
Wysokość: 20 cm
Szerokość: 13 cm
Wysokość uchwytu: 21 cm
Opis

Torebka o luźnej formie jest świetnym rozwiązaniem dla każdej osoby, która lubi lub potrzebuje torebki o dużej pojemności. Gładka faktura skóry i praktyczny, czarny kolor sprawią, że będziesz chętnie sięgać po ten model. Torebka znakomicie sprawdzi się w codziennych damskich swobodnych modowych stylizacjach. Model pomimo swojej wielkości zachowuje zgrabny fason. Weź ją ze sobą na spacer lub na wyjazd.

Szczegóły produktu: 

  • Torebka posiada 1 komorę główną zamykaną na zamek.
  • W jej wnętrzu znajduje się 1 kieszeń otwarta i 1 na suwak.
Pielęgnacja

Skóra naturalna - należy czyścić wilgotną ściereczką, a w przypadku mocniejszych zabrudzeń pianą z delikatnych środków myjących lub preparatami w formie pianki (np. Kazar Cleaning Foam). Pianę należy nałożyć na ściereczkę, rozprowadzić na całą powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia. Nie należy czyścić punktowo. Na oczyszczone i wysuszone powierzchnie, należy nanieść niewielką ilość środka konserwującego. W przypadku obuwia zalecamy używanie kremów w kolorze wierzchu (np. Kazar Waterstop Shoe Cream), a w przypadku torebek i galanterii stosowanie delikatnych bezbarwnych preparatów konserwujących w aerozolu lub żelu (np. Kazar Care & Shine lub Kazar Gel Cream), które dzięki zawartości substancji natłuszczających chronią, nadają połysk i zabezpieczają produkt. Po aplikacji należy wypolerować produkt miękką ściereczką zanim preparat wyschnie.

Nie zaleca się używania past błyskawicznych i samopołyskowych, które ze względu na zawartość rozpuszczalników mogą uszkodzić wierzchnią warstwę produktu, a dodatkowo tworzą nieestetyczną łuszczącą się powłokę. Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem przeprowadzić impregnację produktu. Czynność należy powtarzać cyklicznie. Systematyczna impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed wilgocią i znacznie ogranicza brudzenie się materiałów.

W przypadku obuwia zimowego impregnacja jest szczególnie ważna, gdyż zabezpiecza obuwie również przed działaniem soli i chemii służącej do posypywania chodników.