Czarne kozaki damskie
Model:
ADA-ROW KS454
Symbol
45890-TK-00
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
✕
Dostępność w salonach
Cechy produktu
Marka:
Kazar Studio
Materiał:
Tkanina
Kolor:
Czarny
Wyściółka:
Skóra naturalna
Rzeczywista wysokość obcasa:
6 cm
Wysokość cholewki (od pięty):
43 cm
Obwód cholewki (na górze):
38 cm
Obwód cholewki (na środku):
35 cm
Obwód cholewki (na dole):
25 cm
Pomiary podane dla rozmiaru:
37
Ocieplenie:
Tak
Opis
Czarne kozaki damskie to klasyka sama w sobie. Podkreślisz nimi nawet bardzo prosty zestaw. Czuj się jak gwiazda w codziennych stylizacjach!
Pielęgnacja
Materiał tekstylny - należy unikać zamoczenia (w tym prania), a w razie konieczności czyścić wilgotną ściereczką, a w przypadku mocniejszych zabrudzeń pianą z delikatnych środków myjących lub preparatami w formie pianki (np. Kazar Cleaning Foam). Pianę należy nałożyć na ściereczkę, rozprowadzić na całą powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia.
Nie należy czyścić punktowo. Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem przeprowadzić impregnację produktu. Czynność należy powtarzać cyklicznie. Systematyczna impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed wilgocią i znacznie ogranicza brudzenie się materiałów.