Czarna torebka na ramię

Model:
MELVIRA
Symbol
75825-TK-00
Normalna cena 459,- Cena promocyjna 321,-

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:

Kolory:
Cechy produktu
Marka: Kazar Studio
Materiał: Tkanina
Kolor: Czarny
Kolor metali: Złoty
Zapięcie: Zamek błyskawiczny
Długość: 28 cm
Wysokość: 22 cm
Szerokość: 12,5 cm
Wysokość uchwytu: 11,5 cm
Opis

Przykuwająca wzrok i mega stylowa torebka wykonana z przyjemnej tkaniny w uniwersalnym czarnym kolorze zachwyca efektem puff. Średnich rozmiarów torebka z pewnością pomieści wszystkie kobiece akcesoria. Fason z dwoma uchwytami jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Prosty design czyni z niej uniwersalny dodatek do codziennych, luźnych stylizacji do pracy, na uczelnię, na zajęcia sportowe, a także w każdej innej sytuacji dnia codziennego, kiedy będziesz z radością korzystać z komfortu i pojemności, jaką oferuje.

Torebka damska posiada:

  • 1 komorę na magbetyczny zatrzak.
  • Wewnątrz 1 kieszeń na suwak oraz 2 otwarte.
Pielęgnacja

Materiał tekstylny - należy unikać zamoczenia (w tym prania), a w razie konieczności czyścić wilgotną ściereczką, a w przypadku mocniejszych zabrudzeń pianą z delikatnych środków myjących lub preparatami w formie pianki (np. Kazar Cleaning Foam). Pianę należy nałożyć na ściereczkę, rozprowadzić na całą powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia.

Nie należy czyścić punktowo. Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem przeprowadzić impregnację produktu. Czynność należy powtarzać cyklicznie. Systematyczna impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed wilgocią i znacznie ogranicza brudzenie się materiałów.