Czarna torba podróżna

Model:
Symbol
66172-01-N0
1 199,-

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:

Cechy produktu
Marka: Kazar Studio
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Czarny
Kolor metali: Czarny
Zapięcie: Zamek błyskawiczny
Długość: 47 cm
Wysokość: 27 cm
Szerokość: 20 cm
Wysokość uchwytu: 17 cm
Minimalna długość paska: 75 cm
Maksymalna długość paska: 126 cm
Opis

Nowoczesna i stylowa podróżna torba męska będzie nieodzownym towarzyszem wielu wypadów. Wykonana z naturalnej skóry licowej, wyróżnia się precyzyjnym wykonaniem oraz modnym designem, podkreślonym tłoczonym logo KAZAR STUDIO. Jest niezwykle obszerna, dzięki czemu zmieści wszystko, co potrzebne na weekend, basen czy siłownię.

Torba podróżna posiada:

  • 1 komorę zamykaną na zamek błyskawiczny.
  • W jej wnętrzu 1 kieszonkę na suwak i 2 otwarte.
  • 1 otwarta kieszeń z przodu torby, 
  • 1 kieszeń na zamek z tyłu torby.
Pielęgnacja

Skóra licowa - należy czyścić wilgotną ściereczką, a w przypadku mocniejszych zabrudzeń pianą z delikatnych środków myjących lub preparatami w formie pianki (np. Kazar Cleaning Foam). Pianę należy nałożyć na ściereczkę, rozprowadzić na całą powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia. Nie należy czyścić punktowo. Na oczyszczone i wysuszone powierzchnie, należy nanieść niewielką ilość środka konserwującego. W przypadku obuwia zalecamy używanie kremów w kolorze wierzchu (np. Kazar Waterstop Shoe Cream), a w przypadku torebek i galanterii stosowanie delikatnych bezbarwnych preparatów konserwujących w aerozolu lub żelu (np. Kazar Care & Shine lub Kazar Gel Cream), które dzięki zawartości substancji natłuszczających chronią, nadają połysk i zabezpieczają produkt. Po aplikacji należy wypolerować produkt miękką ściereczką zanim preparat wyschnie.

Nie zaleca się używania past błyskawicznych i samopołyskowych, które ze względu na zawartość rozpuszczalników mogą uszkodzić wierzchnią warstwę produktu, a dodatkowo tworzą nieestetyczną łuszczącą się powłokę. Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem przeprowadzić impregnację produktu. Czynność należy powtarzać cyklicznie. Systematyczna impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed wilgocią i znacznie ogranicza brudzenie się materiałów.

W przypadku obuwia zimowego impregnacja jest szczególnie ważna, gdyż zabezpiecza obuwie również przed działaniem soli i chemii służącej do posypywania chodników.