Czarna maseczka

Model:
ALEX
Symbol
63964-PL-50
29,-

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:

Cechy produktu
Marka: Kazar Studio
Materiał: Tkanina
Kolor: Czarny
Długość: 22 cm
Wysokość: 16 cm
Opis

Wielorazowa maseczka wyprodukowana została w Polsce z wysokiej jakości tkaniny w charakterystyczny dla marki wzór. Wykonana jest z dwóch warstw, aby efektywniej filtrować powietrze. Na warstwę zewnętrzną nałożono apreturę Clariant szwajcarskiej firmy Archroma, cechuje ją antystatyczność i wysoka hydrofilność — szybki transport wilgoci i odparowywanie. Wewnętrzną warstwę tworzy siatka, która pozwala swobodnie oddychać oraz zachowuje dystans między skórą twarzy a warstwą zewnętrzną maseczki. 

Elastyczne gumki oraz wyprofilowany kształt maseczki umożliwiają jej optymalne dopasowanie do twarzy. Maseczkę można prać w temperaturze do 40°C i prasować do 150°C. 

Zalety maseczki:

  • odprowadza nadmiar wilgoci,
  • szybko wysycha,
  • jest miękka i przewiewna,
  • zachowuje swoje właściwości po praniu.

 

Pamiętaj! Maseczka nie gwarantuje 100% ochrony przed wirusami czy bakteriami, ale zmniejsza ryzyko infekcji górnych dróg oddechowych.

Maska umożliwia zasłonięcie nosa i ust. Niniejszy produkt nie stanowi środka ochrony indywidualnej w rozumieniu rozporządzenia (UE) 2016/425, wyrobu medycznego w rozumieniu dyrektywy 93/42/EWG oraz rozporządzenia (UE) 2017/745), a także nie stanowi tzw. maski niemedycznej przeznaczonej do użytku prywatnego w rozumieniu wytycznych CIOP-PIB.

 Każda maseczka  zapakowana jest w higieniczne opakowanie, jej przymierzanie niesie za sobą ryzyko przenoszenia wirusów i bakterii, w związku z powyższym, zgodnie z art. 38 pkt.5 ustawy o prawach konsumenta nie podlega zwrotowi po rozpakowaniu.

Pielęgnacja

Materiał tekstylny - należy unikać zamoczenia (w tym prania), a w razie konieczności czyścić wilgotną ściereczką, a w przypadku mocniejszych zabrudzeń pianą z delikatnych środków myjących lub preparatami w formie pianki (np. Kazar Cleaning Foam). Pianę należy nałożyć na ściereczkę, rozprowadzić na całą powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia.

Nie należy czyścić punktowo. Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem przeprowadzić impregnację produktu. Czynność należy powtarzać cyklicznie. Systematyczna impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed wilgocią i znacznie ogranicza brudzenie się materiałów.