Torebka damska w kolorze złamanej bieli

Model:
KRISTIN
Symbol
65173-01-B6
Normalna cena 359,- Cena promocyjna 287,-
Kolory:
Cechy produktu
Marka: Kazar Studio
Kolor: Złamana biel
Materiał: Skóra licowa
Kolor metali: Srebrny
Długość: 17 cm
Szerokość: 5 cm
Wysokość: 12 cm
Zapięcie: Zatrzask
Opis

Zjawiskowy kuferek damski wykonany z licowej skóry o niewielkich rozmiarach zauroczy Cię od pierwszego wejrzenia. Klasyczny styl oraz pasujący do wszystkiego kolor złamanej bieli cieszą nie tylko oko, równie dobrze wpiszą się w każdą Twoją stylizację. Jest średniej wielkości, dzięki czemu pomieścisz w nim kilka najpotrzebniejszych drobiazgów. Jego szykowna forma dopełni biznesowy look.

Torebka damska posiada:

  • Krótkie uchwyty, umożliwiające noszenie torebki na przedramieniu lub w dłoni.
  • 1 dużą komorę zapinaną na zatrzask.
  • Wewnątrz 2 otwarte kieszenie oraz 1 kieszeń zapinaną na zamek.
Pielęgnacja

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.