Czarna torebka damska

Model:
CAROLE
Symbol
62976-01-00
Normalna cena 399,- Cena promocyjna 239,-
Cechy produktu
Marka: Kazar Studio
Kolor: Czarny
Materiał: Skóra licowa
Kolor metali: Złoty
Długość: 29 cm
Szerokość: 7,5 cm
Wysokość: 27,5 cm
Zapięcie: Zamek błyskawiczny
Opis

Czarna torebka damska wykonana z naturalnej skóry licowej ozdobiona licznym marszczeniem, który nadaje torebce efekt puffy. O jej funkcjonalności decyduje pojemne wnętrze z kieszenią zapinaną na suwak oraz rączka o regulowanej długości, dzięki czemu możesz nosić ją w ręku lub na ramieniu. Dzięki klasycznemu fasonowi będzie pasować praktycznie do wszystkiego, stając się Twoim ulubionym uniwersalnym dodatkiem na co dzień.

Torebka damska posiada:

  • 1 komora zamykana na zamek.
  • Wewnątrz 1 kieszeń na zamek oraz 1 otwarta.
  • Nieodpinany, regulowany pasek na 5 dziurek.
Pielęgnacja

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.