Czarna torebka damska

Model:
BRITTANY
Symbol
62784-01-00
Normalna cena 399,- Cena promocyjna 319,-
Kolory:
Cechy produktu
Marka: Kazar Studio
Kolor: Czarny
Materiał: Skóra licowa
Kolor metali: Srebrny
Długość: 22 cm
Szerokość: 2 cm
Wysokość: 13 cm
Zapięcie: Zamek błyskawiczny
Opis

Czarna torebka damska wykonana z naturalnej skóry o gładkiej fakturze prezentuje klasyczny, ponadczasowy fason na ramię, który nigdy nie wychodzi z mody. Niewielkie rozmiary, mocna konstrukcja oraz krótki pasek sprawiają, że noszenie torebki jest bardzo komfortowe. Minimalistyczny design i  klasyczny kolor dopasują się do niemalże każdej stylizacji, zarówno tej ze spódnicą, sukienką, jak i ze spodniami.

Torebka damska posiada:

  • 1 komora na zamek.
  • Wewnątrz 1 kieszeń otwarta.
  • Nieodpinany, nieregulowany pasek na ramię.
Pielęgnacja

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.