Czarna kosmetyczka męska

Model:
BRAK
Symbol
66173-01-00
359,-
Cechy produktu
Kolor: Czarny
Materiał: Skóra licowa
Kolor metali: Czarny
Marka: Kazar Studio
Długość: 23 cm
Szerokość: 15 cm
Wysokość: 12 cm
Zapięcie: Zamek błyskawiczny
Opis

Czarna kosmetyczka męska dzięki swoim rozmiarom świetnie sprawdzi się zarówno podczas podróży jak i na co dzień. Wykonana z licowej skóry naturalnej, która nadaje jej klasycznego i eleganckiego wyglądu. Podzielona na przegrody, dzięki którym z łatwością utrzymasz swoje rzeczy w porządku. To też świetny prezent dla częstego podróżnika i mężczyzny, który lubić mieć ma wszystko pod ręką.

Pielęgnacja

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.