Beżowa torebka damska

Model:
NOOMI
Symbol
63099-01-03
Normalna cena 359,- Cena promocyjna 287,-
Kolory:
Cechy produktu
Marka: Kazar Studio
Kolor: Beżowy
Materiał: Skóra licowa
Kolor metali: Złoty
Długość: 32 cm
Szerokość: 5 cm
Wysokość: 15 cm
Zapięcie: Zamek błyskawiczny
Opis

Unikalna damska torebka w nowoczesnej formie o kształcie inspirowanym półksiężycem wykonana z gładkiej w dotyku skóry licowej w beżowym kolorze. Uwagę przykuwa marszczona rączka z ozdobnymi supełkami. Pokaż siebie z lepszej strony i noś ją na wiele sposób. Torebka będzie pasować zarówno do biurowych, casualowych, jak i wieczorowych stylizacji. Zestawiaj ją więc ze swetrem i jeansami lub z letnią sukienką.

Torebka damska posiada:

  • 1 komorę zamykaną na zamek.
  • Wewnątrz 1 kieszeń otwarta i 1 na zamek.
Pielęgnacja

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.